#
Podaruj bliskiej Ci osobie kartę podarunkową i skorzystaj z bogatej oferty Term Maltańskich

200% lata w Termach Maltańskich

Wakacje rozpoczęte i każdy szuka najlepszego miejsca do wypoczynku. Z pomocą przychodzą Termy Maltańskie, które mają 200 % lata.  W wakacje na pewno nikt nie będzie się u nas nudził.

Plaża zewnętrzna została po raz kolejny poszerzona. Jest jeszcze więcej leżaków, które przekroczyły barierę 500 sztuk. Na plaży zewnętrznej jest jeszcze więcej nadmorskiego piachu i słomianych parasoli, które dają więcej miejsca i komfortu dla odpoczywających w największym Aquaparku w Polsce. Zjeżdżalnie zewnętrzne, które w sezonie letnim cieszą się dużą popularnością działają już od maja. Dodatkową atrakcją jest wodny tor przeszkód, który jest wyzwaniem zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

W razie niepogody dla amatorów wodnej rozrywki czekają ciekawe miejsca zabaw w części wewnętrznej. Liczne zjeżdżalnie, basen z falą czy basen w wodą geotermalną to najbardziej popularne atrakcje Aquaparku, znajdujące się pod dachem.

Dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas do dyspozycji przez całe wakacje jest basen 50-metrowy. Każdy może sprawdzić swoje umiejętności na olimpijskim basenie i poprawić swoje pływackie zdolności.

Serdecznie zapraszamy wszystkich na wakacje w Termach Maltańskich. To właśnie tutaj każdy znajdzie atrakcje dla siebie. 200% lata, najbardziej wakacyjna miejscówka w Poznaniu.