#
Podaruj bliskiej Ci osobie kartę podarunkową i skorzystaj z bogatej oferty Term Maltańskich

4 urodziny Term Maltańskich pod znakiem licznych niespodzianek

W niedzielę 18 października Termy Maltańskie będą odchodzić swoje 4 urodziny. Tym razem Kompleks przygotował atrakcje we wszystkich strefach oraz konkurs z interesującymi nagrodami.

Największy Aquapark w Polsce niedługo skończy 4 lata. Termy Maltańskie stały się centrum wodnej rozrywki oraz miejscem wybieranym przez profesjonalnych sportowców i amatorów. Jak co roku Kompleks organizuje urodziny, które w tym roku obejmą wszystkie strefy.

Największą atrakcją będzie konkurs urodzinowy pod hasłem Poszukiwacze Zaginionych Czwórek, który rozpoczął się dzisiaj. Głównym zadaniem będzie odnalezienie wszystkich ukrytych symboli graficznych z urodzinową liczbą cztery, które zostały umieszczone w 3 strefach Kompleksu (Baseny Sportowe, Aquapark, Świat Saun). Uczestnicy konkursu na kuponie konkursowym będą musieli podać liczbę „Zaginionych Czwórek”. Osoba, która poda prawidłową liczbę będzie miała szansę wyjechać na egzotyczną wycieczkę. W konkursie mogą brać osoby, które odwiedzą Termy Maltańskie do wielkiego finału. Im większa liczba wizyt, tym większa szansa na wygraną. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 18 października.

Regulamin konkursu urodzinowego

W ramach 4 urodzin we wszystkich strefach odbędą się również atrakcje towarzyszące. Na terenie basenów sportowych odbędą się wielkie zawody pływackie. Od godziny 10:00 do rywalizacji przystąpią dzieci od 5-ego roku życia. Zawodnicy będą startować w 5 kategoriach wiekowych. Najbardziej emocjonującą konkurencją będzie sztafeta rodzinna na dystansie 2x25m w której młodzi pływacy będą wspierani przez rodziców. Udział w zawodach jest bezpłatny. Zapisy prowadzone są przez stronę internetową: http://wwww.fregata.com.pl/zawody-plywackie-z-okazji-urodzin-term-maltanskich

W Aquaparku odbędą się bezpłatne zajęcia Aqua Aerobiku. Od godziny 11:00 wszyscy miłośnicy tańca, aerobiku i wody będą mogli bawić się i ćwiczyć pod okiem doświadczonych instruktorów. Na terenie Aquaparku przygotowano również dodatkowe atrakcje w postaci kul wodnych oraz wielkiego wodnego toru przeszkód, z którego będzie można korzystać przez cały weekend. Więcej informacji na temat Aqua Aerobiku można znaleźć na stronie: www.termymaltanskie.com.pl/aqua-fitness-ramach-4-urodzin-term-maltanskich.

W Świecie Saun dla amatorów kąpieli parowych przewidziano specjalne muzyczne seanse saunowe. Podczas 4 urodzin Term Maltańskich saunamistrzowie będą również przekazywać niezbędne informacje o prawidłowym korzystaniu z sauny, uzupełnianiu płynów i odpoczynku po wyjściu z gorących pomieszczeń a wszystko to okraszone wspaniałą muzyką. Podczas świętowania nie zabraknie również urodzinowego tortu, który będzie rozdawany wszystkim gościom Kompleksu. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych urodzinach Term Maltańskich.