5 urodziny Term Maltańskich. Zawody pływackie, szalona zabawa i urodzinowa promocja.

16 października największy Aquapark w Polsce skończy 5 lat. Z tej okazji Termy Maltańskie przygotowują szereg atrakcji we wszystkich strefach Kompleksu.

O godzinie 10:00 rozpoczną się wielkie zawody pływackie dla dzieci. W zawodach wezmą udział dzieci w wieku od 5 do 13 lat, które wystartują w 10 konkurencjach.  Wyjątkowo emocjonująco zapowiada się dodatkowa 11 konkurencja czyli sztafeta rodzinna. W tym niesamowitym wyścigu będą brać udział dzieci wraz ze swoimi bliskimi. Tak jak w poprzednich latach na torach pływackich zobaczymy Ojców, Dziadków, Mamy czy rodzeństwo. Emocji z pewnością nie zabraknie. Zapisy: kliknij tutaj

Tuż po najmłodszych na basenach sportowych wystartują m.in. tegoroczni olimpijczycy z Rio de Janeiro z Kacprem Majchrzakiem na czele. Zawodnik Warty Poznań, który bił w tym roku Rekord Polski, będzie jedną z największych gwiazd zawodów na których pojawią się najlepsi polscy pływacy.

5 urodziny Term Maltańskich będą odbywać się również w Aquaparku. W niedzielę dla dzieci i rodziców przygotowane zostaną dodatkowe atrakcje. Będzie można skorzystać z wielkich kul wodnych, spróbować pokonać wodny tor przeszkód oraz sprawdzić swoje umiejętności w grach interaktywnych. Nie zabraknie hipopotama TIM-a, waty cukrowej oraz licznych zabaw dla całych rodzin prowadzonych przez animatorów.

Dla wszystkich saunowiczów zespół Świata Saun przygotował specjalny program wieczoru saunowego, którego głównym bohaterem będzie liczba pięć. Jak zawsze będzie można zobaczyć popisy aktorskie, posłuchać dobrej muzyki i wczuć się w komediowy charakter wieczoru. Wyjaśniona zostanie również tajemnica liczby 5. Prawdziwą gratką będzie seans wieńczący wieczór „Pięciobój saunowy”,  podczas którego saunamistrzowie wykonają aż pięć polań pieca. Będzie to niecodzienna atrakcja dla osób odwiedzających sauny.

Warto dodać, że przez cały miesiąc będzie obowiązywać urodzinowa promocja „5 za 3” na wstęp do Aquaparku i Świata Saun. Kupując bilet na 3 godziny do strefy zielonej lub żółtej otrzymamy 2 godziny gratis. Promocja obowiązuje zarówno w dni powszednie jaki i w weekendy. Zapraszamy do świętowania 5 urodzin Term Maltańskich. Emocje i atrakcje będą na piątkę z plusem.