6 urodziny Term Maltańskich

29 października Termy Maltańskie obchodzić będą 6 urodziny. Z tej okazji Kompleks przygotował szereg atrakcji we wszystkich strefach.

Urodziny w niedzielę rozpoczną wielkie zawody pływackie dla dzieci. W zawodach mogą wziąć udział dzieci w wieku od 5 do 13 lat, które wystartują w 10 konkurencjach na dystansach 25 i 50 metrów stylem dowolnym. Ekscytująco zapowiada się dodatkowa 11 konkurencja czyli sztafeta rodzinna. W tym pełnym radości wyścigu będą brać udział dzieci wraz ze swoimi bliskimi. Tak jak w poprzednich latach na torach pływackich zobaczymy Ojców, Dziadków, Mamy czy rodzeństwo. Będzie to z pewnością najbardziej emocjonujący wyścig. Udział w zawodach jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Zachęcamy do zapisów pod linkiem: kliknij tutaj.

O godzinie 15 rozpoczną się zawody pływackie dla profesjonalistów. Na basenie sportowym Term Maltańskich pojawi się wielu zawodników, którzy uczestniczyli w tegorocznych Mistrzostwach Świata w Budapeszcie oraz na Uniwersjadzie w Taipei. Wśród mężczyzn wystartują m.in. multimedalista Mistrzostw Świata i Europy Konrad Czerniak oraz Kapcer Majchrzak. Zawodnik Warty Poznań z roku na rok uzyskuje coraz lepsze rezultaty a z Uniwersjady w Taipei przywiózł dwa srebrne medale. Wśród Pań wystartuje m.in. Anna Dowgiert oraz Joanna Cieślak. Lista zawodników cały czas się powiększa i nie jest wykluczone, że na poznańskim basenie pojawią się kolejne gwiazdy pływania.

W ramach 6 urodzin Term Maltańskich nie zabraknie również atrakcji w pozostałych strefach. W Aquaparku będziemy mogli zobaczyć pokazy tańca oraz ratownictwa wodnego. Do dyspozycji dzieci będą kule wodne, a konferansjer będzie organizował liczne konkursy z cennymi nagrodami od godziny 10:00 do 20:00. Wszystkie dodatkowe atrakcje będą w cenie biletu wstępu do strefy zielonej.
Pierwsze wydarzenie z okazji 6 urodzin będzie miało miejsce w nocy z soboty na niedzielę tj. z 28.10 na 29.10. W tym czasie saunamistrzowie zapraszają na urodzinową Noc Saunową, która potrwa aż do 2 w nocy. Zespół Świata Saun już teraz przygotowuje liczne niespodzianki z tej okazji. Gorąca atmosfera, genialne choreografie i dobra zabawa gwarantowane.

Zapraszamy do świętowania 6 urodzin Term Maltańskich we wszystkich strefach Kompleksu.