7 urodziny Term Maltańskich

W weekend 19-21 października Termy Maltańskie obchodzić będą 7 urodziny. Z tej okazji Kompleks przygotował szereg atrakcji dla odwiedzających.

Pierwsze wydarzenie z okazji 7 urodzin będzie miało miejsce w piątek od godziny 18:00. Podczas „Urodzinowej Nocy Saunowej” zobaczymy uczestników Mistrzostw Świata Saunamistrzów. Ania Kluczyńska i Zbyszek Owczarek to utytułowani zawodnicy, którzy z pewnością rozgrzeją saunowiczów do czerwoności.  Zespół Świata Saun przygotowuje premierowe występy zarówno indywidualne jak i drużynowe. Gorąca atmosfera, genialne choreografie i dobra zabawa gwarantowane. Bilety na „Urodzinową Noc Saunową” dostępne są w przedsprzedaży oraz na stronie Biletomat.pl.

Sobotnie świętowanie to rywalizacja profesjonalistów na basenach sportowych Term Maltańskich. Na starcie pojawi się wielu zawodników, którzy uczestniczyli w tegorocznych Mistrzostwach Europy w Glasgow. Wśród mężczyzn wystartują m.in. Michał Chudy i faworyt poznańskiej publiczności Kacper Majchrzak. Wśród Pań wystartuje m.in. Anna Dowgiert oraz Joanna Cieślak. Lista zawodników cały czas się powiększa i jest wielce prawdopodobne, że na poznańskim basenie pojawią się kolejne gwiazdy pływania.

Ukoronowaniem 7  Urodzin Term Maltańskich będą wielkie zawody pływackie dla dzieci. W rywalizacji zgodnie z duchem fair play, które rozpoczną się o 10:00, dzieci wystartują w 10 konkurencjach na dystansach 25 i 50 metrów stylem dowolnym. Ekscytująco zapowiada się dodatkowa 11 konkurencja czyli sztafeta rodzinna. W tym pełnym radości wyścigu będą brać udział dzieci wraz ze swoimi bliskimi. Tak jak w poprzednich latach na torach pływackich zobaczymy Ojców, Dziadków, Mamy czy rodzeństwo. To z pewnością najbardziej emocjonujący wyścig. Udział w zawodach jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Zachęcamy do zapisów pod linkiem: kliknij tutaj.

Zapraszamy do świętowania 7 urodzin Term Maltańskich we wszystkich strefach Kompleksu.