#
Podaruj bliskiej Ci osobie kartę podarunkową i skorzystaj z bogatej oferty Term Maltańskich

Afrykańska Noc Saunowa

W sobotę 21 kwietnia zapraszamy na kolejną noc saunową w Świecie Saun. Tym razem bawić się będziemy w podwójnie gorącym klimacie. Seanse parowe odbywać się będą pod hasłem Afrykańskiej Nocy Saunowej. Sauna Panorama będzie areną występów naszych saunamistrzów i saunamistrzyń, którzy wcielą się m.in. w rolę Bogiń Egiptu. Nie zabraknie też dzikich zwierząt, będzie czarna pantera i pingwiny z Madagaskaru. Seanse w formie show okraszone będą muzyką, charakteryzacją saunamistrzów i prowadzone będą według scenariusza. Noc saunowa to połączenie intensywnych seansów parowych z popisami aktorskimi prowadzących i świetną zabawą uczestników. Tego dnia w Saunie Panorama nie obowiązuje strefa ciszy!

Aby uczestniczyć w seansach w ramach nocy saunowej należy kupić specjalny bilet w cenie 99 zł. Bilet ten poza udziałem we wszystkich seansach w Saunie Panorama upoważnia do korzystania z 3 stref Term Maltańskich (Baseny Sportowe, Aquapark, Świat Saun). W cenie biletu zapraszamy na powitalne piwo (także w wersji bezalkoholowej).

Pierwszy seans rozpoczyna się o godzinie 19:00, ostatni startuje o północy.

Bilety w przedsprzedaży dostępne są w recepcji Kompleksu.

Oraz na:

button_ANS

Liczba miejsc ograniczona!

 

Osoby, które chcą odpocząć w Świecie Saun tego wieczoru ale nie chcą uczestniczyć w nocy saunowej zapraszamy na seanse do Sauny Event. Ceremonie naparzania odbywać się tam będą wg weekendowego harmonogramu. Strefa 21 kwietnia czynna będzie do godziny pierwszej nad ranem dla wszystkich gości.

 

Zapraszamy serdecznie.