#
Podaruj bliskiej Ci osobie kartę podarunkową i skorzystaj z bogatej oferty Term Maltańskich

Aktywne lato 2017

Wakacje 2017 w Termach Maltańskich wystartowały. W tym gorącym okresie Kompleks przygotował szereg dodatkowych atrakcji na plaży zewnętrznej, które jeszcze bardziej ubarwią pobyt w największym Aquaparku w Polsce.

W okresie letnim powróci program Aktywne Lato, który w ubiegłych latach cieszył się dużą popularnością. Bezpłatne zajęcia Aqua Fitness będą prowadzone 6 razy dziennie przez całe wakacje. Instruktorzy zaproszą na zajęcia sportowe i taneczne w wodzie. W tym roku będzie można spróbować swoich sił w Aqua-Latino, Aqua-Power, Aqua-Dance. Pomiędzy basenami zewnętrznymi pojawi się scena w hawajskim klimacie na której brylować będą profesjonalni konferansjerzy. Poprowadzą oni animacje, konkursy i zabawy oraz będą informować o aktualnych atrakcjach Kompleksu.

Ogrom stałych atrakcji jak baseny zewnętrzne, zakręcone zjeżdżalnie, basen z falą, piaszczysta plaża, wzbogacono w tym roku o dodatkowe atrakcje jak wodny plac zabaw czy tor skimboardowy. Odwiedzający Termy Maltańskie podczas wakacji, nie będą narzekać na nudę.