#
Podaruj bliskiej Ci osobie kartę podarunkową i skorzystaj z bogatej oferty Term Maltańskich

Aktywne Lato w Termach Maltańskich

Termy Maltańskie po raz kolejny przygotowały dodatkowe atrakcje dla swoich klientów. Przez cały okres wakacji prowadzone będą zajęcia dla dzieci i dorosłych pod hasłem Aktywne Lato. Program, który w zeszłym roku cieszył się dużą popularnością wraca na plażę zewnętrzną Aquaparku.

Odwiedzający Termy Maltańskie podczas wakacji, nie będą narzekać na nudę. Codziennie od godziny 11:00 do 18:00, na plaży zewnętrznej największego Aquaparku w Polsce odbywać będą się zajęcia dla dzieci i młodzieży. Co godzinę profesjonalni instruktorzy prowadzić będą zajęcia sportowe w wodzie. W tym roku będzie można spróbować swoich się w popularnych aktywnościach jak Aquafitness czy Aqua Zumba. Nie zabraknie ciekawych form jak Aqua Kickboxing. Dodatkowo w weekendy od godziny 12 do 16 będą prowadzone animacje dla dzieci na terenie Dziecięcej Krainy Zabawy. Przewidziane są również konkursy z nagrodami.

Aktywne Lato w Termach Maltańskich będzie trwać do 30 sierpnia. Uczestnictwo w zajęciach jest w cenie biletu do Aquaparku. Zapraszamy do udziału.