#
Podaruj bliskiej Ci osobie kartę podarunkową i skorzystaj z bogatej oferty Term Maltańskich

Aqua Fitness w ramach 4 urodzin Term Maltańskich

Już w najbliższą niedzielę 18.10 Termy Maltańskie będą obchodzić swoje 4 urodziny. Wśród wielu dodatkowych atrakcji nie zabrakło miejsca dla Aqua Fitnessu, który cieszy się ogromną popularnością wśród fanów Kompleksu.

Od godziny 11 do 15 amatorzy tańca, ruchu i relaksu będą mogli spróbować swoich sił w Aqua Fitnessie. W każdej godzinie będzie można sprawdzić się w innym stylu. Wszystkie zajęcia są oczywiście bezpłatne a poprowadzi je znana instruktorka Anna Jeschke.

Ania jest doświadczoną instruktorką, która rozpoczynała w 2006 roku. Przed 10 lat trenowała taniec towarzyski i cały czas bierze udział w warsztatach tanecznych. Przez 9 lat jej doświadczenie było coraz większe. W tym czasie została instruktorką Fitness, Aqua Fitness, Zumby i Aqua Zumby. Swoje umiejętności podnosi poprzez uczestnictwo w wielu szkoleniach i konwencjach fitness. Ania jest bardzo żywiołową instruktorką i potrafi dać dużą dawkę pozytywnej energii wszystkim ćwiczącym. Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w zajęciach.

Harmonogram zajęć:

11:00- Aqua Zumba
12:00 – Aqua Latino
13:00 – Aqua Dance
14:00 – Aqua Bollywood