Aquapark dla najmłodszych

Termy Maltańskie przygotowały nie lada gratkę dla najmłodszych amatorów pływania i ich rodziców. Od 1 do 3 grudnia, w godzinach przedpołudniowych (od godz. 10:00) prowadzone będą warsztaty kreatywnej i bezpiecznej zabawy. To pierwsza taka inicjatywa w największym Aquaparku w Polsce.

Takich atrakcji dla rodzin z maluszkami tj. dzieci do 3 roku życia jeszcze nie było. Przez pierwsze trzy dni grudnia na terenie Aquaparku, w godzinach od 10 do 12 będą odbywać się innowacyjne warsztaty dla rodziców i ich pociech. Zajęcia mają na celu wspieranie rozwoju maluchów poprzez zabawę. Dorośli będą mogli poznać sposoby na efektywne spędzanie czasu w basenie czy w trakcie domowych kąpieli w wannie. Wykwalifikowani instruktorzy pokażą gry i zabawy w wodzie, a przy okazji sprawdzą czy pociechy są już gotowe do nauki pływania w grupie.

Aquapark dla najmłodszych to nie tylko zajęcia w wodzie. To również dodatkowe zajęcia prowadzone w ciepłej salce sportowej sąsiadującej z basenami sportowymi, gdzie odbędą się warsztaty plastyczne i pierwsze kroki z językiem angielskim. Młodzi rodzice będą mogli poznać podstawy techniki masażu Shantala.

Aby wziąć udział w warsztatach wystarczy:

  • wybrać zajęcia (dzień) stosownie do wieku dziecka; zapisać się on-line na stronie www.fregata.com.pl  (liczba miejsc ograniczona)
  • w dniu warsztatów kupić specjalny bilet 2,5-godzinny do strefy Aquaparku u w cenie 22 zł dla opiekuna; przypominamy że dzieci do lat 3 korzystają z Term Maltańskich za darmo!

Program warsztatów:

Poniedziałek 1.12.2014r. Zdrowy Maluch  

Godzina 10:00 Podstawy techniki masażu Shantala dla niemowląt od 6 tygodnia do ok. 12 miesiąca życia. Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów na co dzień prowadzących warsztaty dla rodziców http://www.matecznik-poznan.pl/

Godzina 11:00 Zajęcia w wodzie – oswajanie ze środowiskiem wodnym,  nie tylko doskonała okazja aby sprawdzić czy dziecko jest już gotowe do rozpoczęcia nauki pływania w grupie, ale i możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji u instruktorów Szkoły Pływania Fregata Swimming.

Wtorek 2.12.2014r. Mały Artysta

Godzina 10:00 Warsztaty wyzwalające ekspresję dzieci od 1 do 3 roku życia poprzez eksperymentowanie z różnymi technikami plastycznymi. Zajęcia poprowadzą  pracownicy i studenci Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu.

Godzina 11:00 Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w basenie, podczas których instruktorzy  zaprezentują rodzicom gry i zabawy w wodzie, które później wykorzystać można podczas pobytu na pływalni, a nawet w trakcie.

Środa 3.12.2014r. Mała Gaduła

Godzina 10:00 Lekcja zabawy językiem angielskim dla dzieci od 18 miesiąca życia – pomysły na to jak nauka może stać się fantastyczną przygodą i zabawą dla całej rodziny.  http://gadula.edu.pl/

Godzina: 11:00 Zajęcia w wodzie na których rodzice naucza  się jak wykorzystać czas na basenie z dzieckiem aby wspierać rozwój maluszków. Zabawom towarzyszyć będzie również nauka piosenek i wierszyków.

Dla wszystkich uczestników przewidziane są upominki od firmy Super-Pharm.

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach i zajęciach.

Więcej informacji na stronie: www.fregata.com.pl