Autobus dojedzie do Term Maltańskich

1 lipca wystartuje autobus do Term Maltańskich. Linia 84 będzie kursować przez cały dzień.

Prezydent Miasta Poznania Ryszard Grobelny i Zarząd Transportu Miejskiego przygotowali nie lada prezent dla spragnionych wodnych atrakcji poznaniaków. 1 lipca, wraz ze zmianą rozkładu na sezon letni, linią autobusową nr 84 będziemy mogli dojechać do Term Maltańskich. Dotychczas trasa prowadziła z Ronda Rataje do Ronda Śródka omijając największy Aquapark w Polsce. Tym razem dzięki wsparciu Prezydenta Miasta Poznania Ryszarda Grobelnego oraz działaniom Dyrektora Zarządu Transportu Miejskiego Bogusława Bajońskiego udało się wydłużyć trasę autobusu.

Linia autobusowa do Term Maltańskich będzie działać codziennie w godzinach pomiędzy 5:45 a 23:00. W dni robocze linia 84 będzie kursować co 20-25 minut, natomiast w weekendy dwa razy na godzinę. Od kwietnia do września pomiędzy godziną 9:00 a 19:00, linia będzie wydłużona do Nowego ZOO. W pozostałych miesiącach autobus będzie kursował do ZOO w godzinach 9:00-16:00.

To dobra wiadomość dla Term Maltańskich. Kompleks od początku sezonu letniego przygotował liczne dodatkowe atrakcje dla swoich klientów. Już od 30 czerwca ruszają półkolonie, które będą odbywać się przez całe wakacje. Dla najmłodszych na plaży zewnętrznej przygotowano plac zabaw. Od pierwszego tygodnia wakacji animatorzy będą przygotowywać zajęcia na lądzie i w wodzie. Nie zabraknie Aqua Zumby, która w zeszłym roku biła rekordy popularności. Dla fanów sportów plażowych otwarte zostanie boisko, na którym będzie można grać w siatkówkę oraz piłkę nożną. W Kompleksie ruszyła również sprzedaż lodów, które można kupić bezgotówkowo używając transpondera. W ostatnim tygodniu lipca w salach Term Maltańskich odbędą się warsztaty taneczne, które poprowadzą znani z programów telewizyjnych tancerze i choreografowie.

Lato w Termach Maltańskich zapowiada się ekscytująco. Z nowej trasy linii 84 skorzystają seniorzy, młodzież oraz osoby nie posiadające własnego samochodu. Autobus prowadzący do Term z pewnością ułatwi mieszkańcom Poznania korzystanie z atrakcji największego Aquaparku w Polsce.