Yoga

Hatha Yoga

Zapraszamy na zajęcia HATHA YOGA, które odbywają się dwa razy w tygodniu, w poniedziałek i czwartek o godz. 20.00. Zajęcia odbywają się w sali na I piętrze Kompleksu „Termy Maltańskie” i trwają 90 minut. Sala do ćwiczeń jest w pełni wyposażona.

Zajęcia prowadzi Teresa Skowiera, instruktor rekreacji ruchowej różnych form fitness. W 1995 roku ukończyła Szkołę Masażu Leczniczego w Ośrodku Kształcenia Zawodowego w Poznaniu. Przez 10 lat systematycznie ćwiczyła hatha jogę u dr Marii Stróżyk i przez 3 lata pracowała w prowadzonym przez nią Centrum. Od 2001 roku instruktor Hatha Yoga (uprawnienia wydane przez Urząd Kultury Fizycznej i Sportu w Warszawie).

Uczestniczy w szkoleniach prowadzonych przez uczniów B.K.S. Iyengara (J.Jaguckiego, T.Lisa, S.Bubicza, L.Mioduchowskiego). Od 2004 roku w Centrum Jogi „Harmonia” Anny Rykowskiej-Grzywnej.

W 2005 uzyskała Certyfikat Międzynarodowego Nauczyciela Jogi, Pranajamy i Medytacji z Mantrą prowadzony przez międzynarodowego nauczyciela Medytacji „MANTRA JOGA” Connego Larssona.

Zapisy i informacje w Biurze Obsługi Klienta, pod numerem telefonu: 61 222 61 48