#
Podaruj bliskiej Ci osobie kartę podarunkową i skorzystaj z bogatej oferty Term Maltańskich

Bilety do Term Maltańskich dostępne przez internet

Termy Maltańskie uruchomiły nowy kanał sprzedaży biletów. Od listopada można korzystać z platformy on-line. To wygodne rozwiązanie umożliwia łatwiejszy dostęp i stanowi alternatywę dla tradycyjnych zakupów w kasach Kompleksu.

Termy Maltańskie rozpoczęły współpracę z portalem internetowym zajmującymi się sprzedażą biletów. Rozpoczęła się sprzedaż na stronie biletomat.pl. Dzięki współpracy z bileterią amatorzy wodnej rozrywki będą mieć łatwy i wygodny dostęp do biletów. W sprzedaży internetowej znajdą się również karty wartościowe, dzięki którym można wielokrotnie korzystać z wybranej strefy Kompleksu. Każdą wejściówkę do największego Aquaparku w Polsce będzie można w każdej chwili wydrukować i zrealizować w Termach Maltańskich. Bilety będą również dostępne na urządzeniach mobilnych. Do wejścia na teren Kompleksu wystarczy pokazanie kodu znajdującego się na telefonie komórkowym lub tablecie.

Zakup biletów jest całkowicie bezpieczny i komfortowy. Termin ważności biletów obowiązuje do momentu zmiany cennika na letni czyli aż do 1 maja 2015 roku. W sprzedaży będą dostępne wszystkie bilety dla klientów indywidualnych i bilety rodzinne, zarówno w dni powszednie jak i w weekendy. Bilety można kupować bezpośrednio na stronie bileterii internetowej jak również na stronie Term Maltańskich.

Link do zakupu biletów:

https://www.biletomat.pl/bilety/termy-maltanskie/