Imprezy firmowe

Kompleks Termy Maltańskie swoją wielkością i różnorodnością pozwalają na tworzenie i realizację indywidualnych scenariuszy wydarzeń dla Państwa gości, partnerów handlowych czy pracowników firmy wraz z rodzinami.

Baseny Sportowe stanowią doskonałe miejsce organizacji zawodów firmowych, kształtowania postaw współzawodnictwa wśród pracowników, budowania więzi, dążenia do wspólnego celu w grupie i wspólnego kibicowania. Proponujemy także treningi w piłkę wodną czy szkolenia nurkowe .

Aquapark to doskonała przestrzeń dla realizacji bardzo aktywnych i dynamicznych w przebiegu imprez, które mogą pełnić rolę zarówno zajęć integracyjnych typu team-building, jak i dają szansę na indywidualną zabawę w mniejszym gronie. Można również w spokoju wypocząć relaksując się masażem wodnym w basenie solankowym lub jacuzzi.

Świat Saun i SPA 1306 to relaks, odpoczynek i nabieranie sił na kolejne wyzwania w codziennej pracy. To także forma nagrody i gratyfikacji dla osób, które chcecie Państwo wyróżnić za wkład w rozwój Państwa firmy. Strefa VIP znajdująca się w saunach to sprzyjające środowisko do nawiązania bliższych relacji z Partnerami biznesowymi, odpoczynek po konferencji czy spotkaniu biznesowym na wysokim szczeblu.

Po zapoznaniu się z Państwa potrzebami i możliwościami stworzymy indywidualną ofertę spełniającą oczekiwania i gwarantującą niezapomniane wrażenia wszystkim gościom.

Kontakt:

Bartosz Barski
email: bartosz.barski@termymaltanskie.com.pl,

Julianna Prętkiewicz
email: julianna.pretkiewicz@termymaltanskie.com.pl tel.: (+48) 61 222 61 16

Magdalena Ostrowska
email:magdalena.ostrowska@termymaltanskie.com.pl, tel.: (+48) 61 222 61 18

lub
sprzedaz@termymaltanskie.com.pl