#
Podaruj bliskiej Ci osobie kartę podarunkową i skorzystaj z bogatej oferty Term Maltańskich

Dobry wynik Term Maltańskich w 2015 roku

Rok 2015 zakończył się dobrym wynikiem dla największego Aquaparku w Polsce. W porównaniu z poprzednimi latami wzrosła frekwencja oraz przychody Spółki.    

Termy Maltańskie czwarty rok z rzędu zanotowały wyższą frekwencję. W mijającym roku liczba odwiedzających wyniosła 940 tysięcy. Każda ze stref Kompleksu zanotowała wzrost frekwencji. Warto podkreślić, że słaba pogoda w kluczowych miesiącach roku 2015 nie wpłynęła na popularność największego Aquaparku w Polsce.

Kolejny rok z rzędu wzrosła liczba osób kupujących bilety rodzinne i grupowe. Stale rośnie także liczba osób posiadających Kartę Rodziny Dużej, które odwiedzają Termy Maltańskie. Wzrost popularności tego rodzaju biletów ugruntowuje pozycję Kompleksu jako doskonałego centrum rozrywki dla kilku pokoleń.

Dzięki dobrej frekwencji oraz dłuższym pobytom osób w Termach Maltańskich poprawie uległy finanse Spółki. W 2015 roku Kompleks uzyskał przychód ok. 30 mln złotych. Był to wynik lepszy o ok. 10 % w porównaniu z rokiem ubiegłym. Warto podkreślić, że w ostatnich dwóch latach przychody Spółki wzrosły aż o 23 %.

Rok 2015 przyniósł wiele zmian mających ułatwić i uatrakcyjnić pobyt w Termach Maltańskich. Poszerzona została plaża zewnętrzna, która dała jeszcze więcej przestrzeni dla gości Kompleksu. Strzałem w dziesiątkę okazał się wodny tor przeszkód, który ożywił jeden z basenów zewnętrznych Aquaparku i był również wykorzystywany na basenie głębokim basenów sportowych. W ubiegłym roku na basenach sportowych byliśmy świadkami wielu wysokiej rangi zawodów, ale najważniejszym wydarzeniem było pobicie rekordu Polski przez Alicję Tchórz podczas grudniowego Grand Prix Polski.

Termy Maltańskie z optymizmem wchodzą w 2016 rok. Planowane są liczne inwestycje mające na celu zwiększenie komfortu przebywających. Po raz drugi poszerzona zostanie plaża zewnętrzna a nową atrakcją w Aquaparku będzie wodny plac zabaw, który ucieszy najmłodszych gości. W marcu zostanie otwarty nowy klub fitness Step One, które będzie mieścił się na poziomie -1 Kompleksu. Wszystkie działania mają na celu ugruntować pozycję Term Maltańskich jako idealnego centrum sportu i rozrywki dla dzieci i dorosłych.