Dzień Dziecka w Termach Maltańskich świętujemy cały miesiąc

Dmuchany zamek rycerski, klaun, liczne konkursy z nagrodami oraz zabawy i animacje na plaży. Termy Maltańskie organizować będą Dzień Dziecka przez cały czerwiec.

W tym roku święto najmłodszych będzie odbywać się 1, 8, 15 i 22 czerwca. Przez cztery kolejne niedziele w godzinach od 11 do 19 w strefie Aquapark odbywać się będą liczne atrakcje przygotowane z myślą o dzieciach. Do dyspozycji przebywających w Termach Maltańskich będzie duży dmuchany zamek rycerski, a najmłodszych zabawiać będzie figlarny klaun. Na plaży zewnętrznej odbywać się będą liczne zabawy i animacje. W każdą niedzielę przygotowana będzie specjalna dmuchana niespodzianka. Dzieci będą mogły wygrać nagrody w konkursach, a dla wszystkich chętnych będzie stoisko z watą cukrowa, która cieszy się ogromną popularnością wśród najmłodszych.

Wszystkie atrakcje będą w cenie biletu do strefy zielonej. Termy Maltańskie gwarantują dobrą zabawę oraz aktywny wypoczynek dla całej rodziny. Zapraszamy wszystkich do świętowania razem z nami.