Europejska Noc Saunowa w Termach Maltańskich

Świat Saun w Termach Maltańskich to nie tylko szereg pomieszczeń pełnych pary i nieskończone możliwości relaksu. To także miejsce niezwykłych wydarzeń, imprez, popisów saunamistrzów i tematycznych wieczorów. Jednym z nich jest pierwsza edycja Open Sauna Night 2015 – imprezy, która przebojem wchodzi do kalendarza amatorów kąpieli parowych. To niezwykłe wydarzenie odbędzie się równocześnie w wielu ośrodkach w całej Europie. Ta noc jest niesamowitą okazją dla wszystkich miłośników saunowania jak i dla nowicjuszy. To wielkie święto w środowisku saunowym, które  hołduje filozofii oraz kulturze saunowania. W nocy z 26 na 27 września w godzinach od 20:00 do 2:00 wszystkie najważniejsze kompleksy saunowe kontynentu będą stanowić jedność i zapewnią wiele niezapomnianych atrakcji.

Na liście organizatorów nie mogło zabraknąć Świata Saun w Termach Maltańskich, które przygotowały bogaty program pod szyldem Europejskiej Nocy Saunowej . Podczas imprezy na uczestników czeka wyjątkowy scenariusz seansów parowych. Popisy najlepszych saunamistrzów w niespotykanych strojach czy niezwykła oprawa muzyczna i wizualna to tylko część urozmaiceń jakie będą miały miejsce tej nocy. W ramach zakupionego biletu na Open Sauna Night zapewniamy nie tylko uczestnictwo w ceremoniach zapachowych ale także bogate menu.Na każdego uczestnika nocy saunowej  czekać będą soki ze świeżo wyciskanych owoców, kiełbaska z grilla, pyszny deserem  lodowym, woda, owoce i inne przekąski.

Bilety na Europejską Noc Saunową w cenie  85 zł. można nabyć w recepcji  Kompleksu już dziś. Liczba miejsc jest limitowana, chcemy bowiem zapewnić naszym gościom maksymalny komfort i dostęp do wszystkich atrakcji tej nocy. W dniu imprezy Świat Saun funkcjonował będzie na nieco innych zasadach niż zwykle. Strefa czynna będzie w godzinach 13:00-18:00, o której to rozpoczną się przygotowania  strefy do eventu. Od godziny 19:15 wejście do saun będzie możliwe tylko dla uczestników Europejskiej Nocy Saunowej.

Gorąco zapraszamy na pierwsza noc saunową w Świecie Saun Term Maltańskich. Wszystkie seanse odbywać się będą w saunie panoramicznej.