#
Podaruj bliskiej Ci osobie kartę podarunkową i skorzystaj z bogatej oferty Term Maltańskich

Freestylowe Bitwy Saunowe 25 maja

Już w sobotę 25 maja w Świecie Saun piąta odsłona super wydarzenia: „Freestylowe Bitwy Saunowe”!

To zacięte i gorące pojedynki naszych saunamistrzów w formule freestyle battle, którzy rywalizują ze sobą podczas nietypowych i wyjątkowych seansów parowych. Ringiem tych walk jest największa sauna Świata Saun Term Maltańskich – Sauna Panorama.

Formuła freeestyle zapewnia najwyższy poziom rywalizacji. Wybrani w drodze losowania przeciwnicy staną oko w oko ze sobą i zmierzą się z wyzwaniem wieczoru – zdobyciem przewagi uznania publiczności zgromadzonej w saunie.

Niczym prawdziwi wojownicy saunamistrzowie wzniosą się na wyżyny swoich umiejętności technicznych i zmierzą się z przeciwnikiem wykorzystując wylosowany aromat. Styl i tempo rozprowadzania ciepła i pary w saunie dostosować muszą do muzyki, której wcześniej nie znają! To prawdziwy sprawdzian umiejętności i żywa walka między saunamistrzami. Kto okaże się lepszy? Kto przetrwa w tych niecodziennych warunkach i porwie publikę? Nigdy wcześniej seanse w Świecie Saun nie miały tak otwartej i emocjonującej formy!

Podczas bitew nie obowiązuje zasada zachowania ciszy w saunie – Waszym zadaniem jest dopingować zawodników i kibicować swoim faworytom. Walki odbywają się raz w miesiącu a wstęp na nie jest w ramach biletu do strefy żółtej. Gwarancję miejsca na saunowych trybunach zapewniamy pierwszym stu osobom, które pojawią się na arenie pojedynku.

Harmonogram bitew saunowych:

18:00 Magda vs Konrad
19:00 Jacek vs Sikor
20:00 Marcin vs Michał
21:00 Daria vs Ewa
22:00 Żenia vs Stachu