#
Podaruj bliskiej Ci osobie kartę podarunkową i skorzystaj z bogatej oferty Term Maltańskich

Grudniowe rozgrywki waterpolo w Termach Maltańskich!

W dwa najbliższe weekendy w Termach Maltańskich nie zabraknie sportowych emocji związanych z piłką wodną. 9 i 10 grudnia zawodnicy KS Waterpolo Poznań rozegrają ostatnią w tym roku kolejkę Ekstraklasy. W 5 dwumeczu ligowym zmierzą się z liderem tabeli, zespołem ŁSTW Politechnika Łódzka OCMER. Natomiast tydzień później o zwycięstwo w międzynarodowym turnieju MALTA CUP powalczą drużyny z Austrii, Słowacji i Polski.

 Pierwsze spotkanie poznańskich waterpolistów z aktualnym mistrzem Polski rozpocznie się w najbliższą sobotę o g. 18:00. Mecz rewanżowy oba zespoły zagrają w  niedzielę o g. 12:00. Poznaniacy zajmują obecnie 3 miejsce w tabeli, tracąc przed ostatnią kolejką rundy jesiennej 5 punktów do lidera Ekstraklasy. Wstęp na trybuny Term Maltańskich jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszam poznańskich kibiców na ostatnie w tym roku rozgrywki Ekstraklasy waterpolo. Czekają nas dwa bardzo ciężkie mecze, w których faworytem jest oczywiście drużyna z Łodzi. Wystąpimy w najsilniejszym składzie i mamy już gotowy plan, jak zagrać z tak ciężkim przeciwnikiem. Jeżeli go zrealizujemy, to powinniśmy być zadowoleni z końcowego wyniku dwumeczu. Obiecujemy, że w ten weekend w Termach Maltańskich damy z siebie wszystko – mówi Tomasz Różycki, prezes klubu i kapitan Waterpolo Poznań.