Jubileuszowa Noc Saunowa

Wieczory saunowe w Termach Maltańskich mają już swoją bogatą historię i przyciągają wielbicieli saunowania, którzy jednocześnie cenią sobie dobrą zabawę. Te niespotykane imprezy na stałe zagościły w repertuarze Świata Saun. 14 lipca odbędzie się jubileuszowe, 30 wydarzenie – NOC SAUNOWA.

Podczas Nocy Saunowej strefa Saun będzie otwarta dłużej, a w ciągu dnia odbędzie się aż 14 seansów parowych. Z bogatej oferty Świata Saun będzie można korzystać aż 11 godzin – od 15:00 do 2:00. W programie, poza standardowymi seansami parowymi odbywającymi się co godzinę w Saunie Event przeprowadzonych zostanie aż 8 pokazów charakterystycznych dla wieczorów saunowych. W Saunie Panorama, w rytm doskonałej muzyki, w niebanalnych choreografiach, oraz z interesującym programem pojawią się saunamistrzowie Term Maltańskich i nasi znakomici goście. To wyjątkowa okazja, żeby podczas jednego wieczoru zobaczyć Mistrzów Polski i Świata. Podczas jubileuszowej Nocy Saunowej w Poznaniu pojawią się Damian Rurarz, Maciej Zaczyk, Tomasz Dziurzyński i Łukasz Dłużniewski. Ci znakomici saunamistrzowie znani są w środowisku jako Drużyna Kojotów, stąd nazwa wieczoru saunowego.

Pokazy będą odbywać się od 20:00 do 1:15 co 45 minut w Saunie Panorama. Będzie to doskonała okazja pobawić się i zrelaksować, podziwiając najlepszych saunamistrzów, których umiejętności stoją na najwyższym poziomie.

Podczas Nocy Saunowej będzie obowiązywać specjalny bilet w cenie 99 zł. W ramach biletu będzie można skorzystać z aż 11-godzinnego pobytu w Świecie Saun oraz w pozostałych strefach Term Maltańskich. Każdy z gości otrzyma powitalnego drinka bezalkoholowego lub piwo i będzie mógł skorzystać  ze wszystkich atrakcji dostępnych w Świecie Saun. Bilety będzie można nabyć od środy 05.07 w Biurze Obsługi Klienta Kompleksu oraz na stronie Biletomat.pl. Zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie. Emocje i gorąca atmosfera gwarantowane.