#
Podaruj bliskiej Ci osobie kartę podarunkową i skorzystaj z bogatej oferty Term Maltańskich

Karnawał w Termach Maltańskich

Początek 2018 roku to czas karnawału. Termy Maltańskie w tym okresie przygotowały promocje, dzięki której będzie można dłużej bawić się w największym Aquaparku w Polsce.

Od 15 stycznia rozpocznie się promocja, która obejmie bilety czasowe do strefy Zielonej. Teraz kupując bilet jedno, dwu lub trzygodzinny otrzymamy dodatkowy czas, który będzie można wykorzystać na zabawę lub relaks w Aquaparku, czyli najpopularniejszej strefie Term Maltańskich. Osoby, które zakupią bilet jednogodzinny otrzymają dodatkowe 15 minut do biletu. W przypadku biletu dwugodzinnego dostaniemy 30 minut gratis, a amatorzy wodnej rozrywki, którzy zakupią bilet trzygodzinny otrzymają dodatkową godzinę do wykorzystania w Kompleksie. W weekendy, w czasie trwania promocji będzie można dodatkowo skorzystać z kul wodnych, a najmłodszych będzie witał hipopotam TIM.

Karnawałowa promocja obowiązywać będzie zarówno w taryfie I jak i II. Obejmie ona bilety ulgowe, normalne oraz rodzinne. Promocja potrwa do 9 lutego 2018 roku. Przyjdź do Aquaparku i baw się dłużej –  zapraszamy.