#
Podaruj bliskiej Ci osobie kartę podarunkową i skorzystaj z bogatej oferty Term Maltańskich

Kobiece saunowanie

Przypominamy Paniom, że w każdą środę strefa VIP Świata Saun jest do ich wyłącznej dyspozycji.

Począwszy od 12 marca br. zapraszamy Panie na specjalne, łagodniejsze seanse parowe w strefie VIP, a także warsztaty z poprawnego saunowania. Dodatkowo przewidziany jest upominek – sól do peelingu oraz jogurtowa maseczka na twarz dla przyjaciółek.

Ponadto, do biletów 2- i 3-godzinnego oraz całodziennego dla Pań rabat 50% na masaż klasyczny lub zabieg na twarz – eksfoliacja kwasami.

Sauna to naprzemienna gorąca i zimna kąpiel. W tym tkwi tajemnica jej niezwykłych efektów i bardzo dobrego wpływu na cały organizm: dzięki temu termicznemu zabiegowi skóra staje się czysta i gładka, zaczyna lepiej oddychać. Kąpiele w saunie hartują organizm – wzmacniają odporność układu immunologicznego, dając broń do walki z przeziębieniami. „Przegrzanie” doskonale relaksuje – wraz z potem spływają troski i rozluźnią się napięte mięśnie, a w godzinę po wizycie w saunie może ogarnąć miłe zmęczenie. Po wieczornym seansie, ranek jest pełen energii: sauna przyśpiesza procesy myślenia, kojarzenia i koncentracji.

Świat Saun Term Maltańskich, aranżacją wnętrza nawiązujący do starożytnego miasta zagubionego w dżungli, kryje kilkanaście rodzajów saun i łaźni, które z pewnością spełnią oczekiwania najbardziej wymagających gości. Jest to doskonałe miejsce na wyciszające popołudnie po męczącym dniu, na spotkanie w gronie przyjaciół czy na „małą godzinkę tylko dla siebie”.