Konkurs na zmianę aranżacji w Termach Maltańskich

W październiku Termy Maltańskie skończą 6 lat. Kompleks od lat przyciąga rzesze klientów. Teraz strefa Aquaparku przejdzie wyraźną zmianę. Kompleks zaprasza do konkursu na opracowanie koncepcji zmiany aranżacji wnętrza.

Ponad 5 milionów osób odwiedziły Termy Maltańskie od momentu otwarcia. Aquapark stał się miejscem relaksu, zabawy i poprawy zdrowia dla poznaniaków i nie tylko. To właśnie tą strefę wybiera największa liczba osób odwiedzających Termy Maltańskie. Kompleks w każdym roku tworzył zróżnicowaną ofertę z dodatkowymi atrakcjami i promocjami by była ona interesująca dla wszystkich. Tym razem przyszedł czas na pierwszą zmianę wnętrza Term Maltańskich. Osoby odwiedzające Kompleks już niedługo będą mogły cieszyć się z nowego, bardziej funkcjonalnego Aquaparku, ulubionego miejsca rodzin z dziećmi.

Konkurs na opracowanie koncepcji zmiany aranżacji wnętrza Aquaparku właśnie się rozpoczął. Specjalne jury konkursowe złożone z pracowników Term Maltańskich oraz trzech przedstawicieli środowiska architektów będzie oceniać prace konkursowe m.in. pod kątem innowacyjności, atrakcyjności i funkcjonalności rozwiązań.

Składanie wniosków o udział w Konkursie trwa do 5 października do godziny 12:00. Termy Maltańskie planują zakończenie realizacji koncepcji w 2018 roku.