Kosmiczne ferie w Termach Maltańskich

Termy Maltańskie w okresie ferii zimowych przygotowały dodatkowe atrakcje dla młodych amatorów wodnej rozrywki. W tym roku, przez dwa tygodnie królować będą odległe planety, kosmonauci, rakiety i przestrzeń kosmiczna.

Kosmiczne ferie wystartują 16 lutego i będą odbywać się codziennie od godziny 10 do 18. W programie znajdzie się wiele interesujących atrakcji nawiązujących do kosmicznej tematyki. W największym Aquaparku w Polsce będą przeprowadzane interesujące, naukowe doświadczenia. Będzie można dowiedzieć się m.in. dlaczego gwiazdy migoczą, jak startuje rakieta i dlaczego niebo jest niebieskie. Bardzo interesującym punktem ferii będą multimedialne, edukacyjne pokazy w planetarium, w którym dzieci będą mogły poznać układ słoneczny, drogę mleczną i inne galaktyki. W programie ferii są również warsztaty plastyczne na których dzieci stworzą planetę czy ufoludka według własnego pomysłu. Nie zabraknie oczywiście gier i zabaw z nagrodami. Wszystkie atrakcje będą odbywać się pod czujnym okiem wykwalifikowanych animatorów.

Wszystkie aktywności w ramach kosmicznych ferii dostępne są w ramach biletu wstępu do Aquaparku. Zapraszamy wszystkich od poniedziałku do niedzieli przez całe 2 tygodnie ferii.

HARMONOGRAM FERII

HARMONOGRAM PLANETARIUM