Lato w Termach Maltańskich. Nowy sezon.  

Wakacje już się zakończyły, ale Lato w Termach Maltańskich trwa nadal! Nowy Sezon, przynosi doskonałe informacje dla amatorów relaksu.

Cały czas czynna jest plaża zewnętrzna ze wszystkimi letnimi atrakcjami. W każdej chwili można skorzystać ze zjeżdżalni zewnętrznych, wodnego toru przeszkód, toru skimboardowego oraz czterech basenów zewnętrznych. Dla najmłodszych cały czas działa wodny plac zabaw. W tym roku plaża będzie otwarta aż do 30 września!

Mamy też prawdziwy hit cenowy. Od 1 września wprowadzamy nowy, dużo dłuższy czas obowiązywania promocji „Godziny ulgowe” na bilety all inclusive. Teraz bilety umożliwiające korzystanie ze wszystkich 3 stref Kompleksu (Świat Saun, Aquapark, Baseny Sportowe) można kupić taniej od godziny 11:00 do 16:00. Zmiana ma związek z nowymi godzinami otwarcia Świata Saun, który czynny jest teraz codziennie już od 11:00. W godzinach między 11:00 a 16:00 dostępny jest także nowy, promocyjny bilet 3-godzinny. Dzięki wydłużeniu otwarcia strefy saunowicze mogą skorzystać z dwóch dodatkowych seansów parowych, które odbywają się o godzinie 12:00 i 16:00.

Wprowadzenie promocyjnego biletu all inclusive to uzupełnienie promocji „Godziny ulgowe” obowiązującej w Strefie Zielonej (Aquapark i Baseny Sportowe) w godzinach 9-12 i 21-23.

Już teraz zapraszamy do skorzystania z sensacyjnej oferty. Kolejne odcinki letniego sezonu, tylko w Termach Maltańskich.