#
Podaruj bliskiej Ci osobie kartę podarunkową i skorzystaj z bogatej oferty Term Maltańskich

Lato trwa w najlepsze

Wakacje już się skończyły ale lato w Termach Maltańskich trwa w najlepsze. W naszym Kompleksie nie ma miejsca na nudę i każdy znajdzie atrakcje dla siebie.

Do 30 września otwarta jest plaża zewnętrzna i słoneczny taras.  Dla wszystkich lubiących zabawę dostępne są zjeżdżalnie zewnętrzne, które cieszą się niezmienne dużą popularnością. Osoby które chcą skorzystać z ostatnich kąpieli słonecznych czeka 500 leżaków oraz nadmorski piach na słonecznym tarasie. Na plaży zewnętrznej z pewnością nie można ominąć wodnego toru przeszkód gdzie można sprawdzić swoją zwinność.

W razie niepogody dla amatorów wodnej rozrywki czekają ciekawe miejsca zabaw w części wewnętrznej. Liczne zjeżdżalnie, basen z falą czy basen w wodą geotermalną to najbardziej popularne atrakcje Aquaparku, znajdujące się pod dachem. Do końca września, od piątku do niedzieli, będzie można skorzystać z kul wodnych na terenie Aquaparku.

Dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas do dyspozycji przez całe wakacje jest basen 50-metrowy. Każdy może sprawdzić swoje umiejętności na olimpijskim basenie i poprawić swoje pływackie zdolności.

Serdecznie zapraszamy wszystkich na przedłużone lato w Termach Maltańskich.