#
Podaruj bliskiej Ci osobie kartę podarunkową i skorzystaj z bogatej oferty Term Maltańskich

Lek na Nudę Forte Plusk – Witamina A

Witamina A jak Aquapark i atrakcje jest jednym z najważniejszych składników Leku Na Nudę Forte Plusk.

Kojące właściwości wody geotermalnej to relaks w czystej postaci. Pozwolą one ukoić skołatane nerwy, pomoże rozładować wszechobecny stres, a także wpłyną pozytywnie na naszą skórę i układ oddechowy.

Zjeżdżalnie Aquaparku odpowiadają za podwyższony poziom adrenaliny, która pobudza układ nerwowy i reguluje poziom cukru we krwi. Ten niezwykły hormon zawarty w leku pozwoli naszemu organizmowi na odrobinę szaleństwa. Będzie to doskonały moment na oderwanie się od codziennych zajęć.

Gorące baseny całoroczne to kolejny ważny element Leku Na Nudę Forte Plusk. Wysoka temperatura, połączona ze wspaniałym widokiem na Jezioro Maltańskie wywoła potężną eksplozję radości . Z kolei leżanki i kurtyny wodne pozwolą zrelaksować się przez prawie całą dobę przez 7 dni w tygodniu.

Ważną informacją dla rodziców jest fakt, że Lek Na Nudę Forte Plusk jest całkowicie bezpieczny  dla dzieci. Ciepłe baseny, zjeżdżalnia rodzinna i basen z falą wprawią w dobry nastrój każdą pociechę. Liczne zabawki, piłki i statek piracki pochłoną w nieustannej zabawie starszych i młodszych członków rodziny. Nie spowoduje efektów ubocznych i nie można go przedawkować.