#
Podaruj bliskiej Ci osobie kartę podarunkową i skorzystaj z bogatej oferty Term Maltańskich

Lek na nudę forte plusk

Lekarze z Instytutu Termalno-Rozrywkowego udoskonalili recepturę na zły humor, stres, zdenerwowanie i nudę. Silna dawka leku na nudę zostałą zaprezentowana w Termach Maltańskich, we wszystkich jej strefach. Nareszcie można obwieścić powrót leku w udoskonalonej formie: LEK NA NUDĘ FORTE PLUSK.

Witamina A jak Aquapark posiada niezliczone złoża atrakcji, które wprawia każdego w dobry nastrój. Mikroelementy zawarte w wodzie termalnej, podwyższony poziom adrenaliny na zjeżdżalniach oraz gorące baseny całoroczne wywołują eksplozję radości.  Dowiedz się więcej o Witaminie A. 

Witamina B jak Baseny Sportowe spowoduje wzrost formy, wydolności i pozwoli na szybszą regenerację po kontuzjach i urazach. Wszechstronne działanie tej witaminy wywoła natychmiastową chęć uprawiania pływania synchronicznego, waterpolo, skoków do wody i pływania w Centrum Sportów Wodnych. Dowiedz się więcej o Witaminie B.

Witamina C jak ciepło i relaks w saunach. Dzięki jej składnikom w łatwy sposób oczyścimy nasz organizm z toksyn, skóra stanie się gładka, a my bardziej zahartowani i przygotowani na ekstremalną pogodę. Dzięki działaniu witaminy C w leku na nudę osiągniemy wysoki poziom relaksu w Świecie Saun a także poprawimy nasze zdrowie. Dowiedz się więcej o Witaminie C

Witamina E jak endorfiny działa kompleksowo na organizm. Połączenie wszystkich elementów Leku Na Nudę Forte Plusk wyzwoli ogromne pokłady endorfin, które nazywane są hormonem szczęścia. Dowiedz się więcej o witaminie E.

Nie czekaj i wypróbuj Lek Na Nudę Forte Plusk już dziś, który dostępny jest tylko w Termach Maltańskich. Sprawdź i przekonaj się jak pozytywnie działa zwiększona dawka leku.

Tym razem nie musisz pytać lekarza ani farmaceuty. Skonsultuj się z rodziną i przyjaciółmi i ustalcie kiedy przyjmiecie maksymalną dawkę euforii.