#
Podaruj bliskiej Ci osobie kartę podarunkową i skorzystaj z bogatej oferty Term Maltańskich

Lodowa kraina. Wyjątkowe ferie w Termach Maltańskich

Ferie zimowe to czas odpoczynku od szkoły i dodatkowych aktywności. Jak co roku Termy Maltańskie przygotowały ciekawe atrakcje dla najmłodszych i całych rodzin.

Ferie zimowe w województwie wielkopolskim rozpoczynają się już 28 stycznia. Przez 2 tygodnie w najgorętszym miejscu w Poznaniu, czyli strefie Aquapark zagości lodowa kraina. W programie wyjątkowych ferii w Termach Maltańskich znajdą się animacje, które zabiorą nas w lodowy świat niespodzianek. W specjalnej strefie lodowej krainy animatorzy będą prowadzić wszechstronnie rozwijające zajęcia ruchowe. Będzie można zwiedzić igloo oraz zrobić zdjęcie z  Eskimosem i pingwinami.  Najmłodszych z pewnością zaciekawią gry interaktywne oraz liczne konkursy i zabawy. Na amatorów wodnych przygód będzie czekać jeden z największych wodnych torów przeszkód w Polsce z którego będą mogli skorzystać zarówno dzieci jak i dorośli.  W programie przewidziane są również zajęcia Aqua – Fitness, które latem i zimą cieszą się niezmiennie dużą popularnością. W czasie ferii można oczywiście skorzystać ze wszystkich stałych atrakcji Aquaparku, które będą uruchamiane częściej i dłużej niż zazwyczaj.

Wszystkie dodatkowe atrakcje będą w cenie biletu wstępu do Aquaparku. Zapraszamy wszystkich od poniedziałku do niedzieli przez całe 2 tygodnie ferii. Bilety można kupować również przez internet: KUP BILET