Marcin Ciesielski 12 saunamistrzem na świecie

Miniony tydzień był dla naszego saunarium absolutnie wyjątkowy! Pierwszy raz w historii nasz Saunamistrz reprezentował Polskę w Mistrzostwach Świata Saunamistrzów. Marcin Ciesielski – lider strefy Świata Saun w Termach Maltańskich – po brawurowym awansie w turnieju barażowym w Belgii zakwalifikował się do najważniejszych na świecie zawodów w tej oryginalnej dyscyplinie sportowej!

32 zawodników indywidualnych, 32 drużyny, międzynarodowe jury, zawodnicy z całego świata…
Emocje, zdrowa rywalizacja, popisy najlepszych z najlepszych. Łzy szczęścia Polaków, którzy opanowali podium zarówno w turnieju indywidualnym jak i drużynowym. Maciej Piczura i Karolina Jarząbek zdobyli I miejsce, Łukasz Dłużniewski i Katarzyna Klajn wywalczyli II miejsce. Indywidaulnie Panowie również pokazali klasę: Maciej Mistrzem Świata , Łukasz Wicemistrzem!.
Nasz Marcin w seansie „Marsjanin”, w którym wcielił się w rolę astronauty uwięzionego na Marsie, zachował zimną krew i wywalczył wysokie 12-te miejsce! Jesteśmy bardzo dumni z naszego reprezentanta! Sama kwalifikacja była dla niego dużym wyróżnieniem, a miejsce jakie zajął udowadnia, że to właściwy człowiek na właściwym miejscu!
Marcin trzymamy kciuki za kolejne sezony i kolejne mistrzostwa! Brawo Ty!