Męsko – damska rzecz w Świecie Saun

24 lutego powracamy do Świata Saun z kolejną nocą saunową!

W nocy z soboty na niedzielę zespół Świata Saun zaprasza do relaksu i zabawy w klimatach damsk0 – męskich. Nasi saunamistrzowie przedstawią słynne duety i pary znane z filmów, książek, bajek i z historii. Przeniesiemy się w czasie, by poznać historię Zbyszka, Danusi i Jagienki. Przeżyjemy wspólnie romans Romeo i Julii oraz będziemy świadkami intryg Pana i Pani Smith. W programie znajdą się wyjątkowe choreografie mistrzów ceremonii i naturalne aromaty z całego świata.

Noc saunową rozpocznie seans o godzinie 19:00, ostatni odbędzie się o północy. Strefa Świata Saun będzie otwarta aż do godziny 1:00, nie tylko dla uczestników nocy saunowej, ale dla wszystkich gości strefy.

Aby uczestniczyć w pokazach w ramach nocy saunowej należy kupić specjalny bilet w cenie 99 zł. W ramach biletu można skorzystać z aż 14-godzinnego pobytu w Świecie Saun oraz pozostałych strefach Term Maltańskich (Aquapark i Baseny Sportowe). Każdy z gości otrzyma powitalne piwo (do wyboru także w wersji bezalkoholowej). Wszystkie seanse pokazowe odbędą się w saunie zewnętrznej Panorama. 

Zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie. Emocje i gorąca atmosfera gwarantowane.

Chcesz zakupić bilet przez internet? KLIKNIJ TUTAJ