Mikołajki w Termach Maltańskich

W mikołajkowy weekend w Termach Maltańskich nie zabraknie dodatkowych atrakcji. Od piątku, 5 grudnia na terenie największego Aquaparku w Polsce będą odbywać się liczne warsztaty, gry i zabawy, a wszystko pod wodzą Świętego Mikołaja.

Przez 3 dni w Termach Maltańskich rządzić będzie załoga Świętego Mikołaja. Dodatkowe zajęcia oraz liczne konkursy będą odbywać się w ulubionej strefie najmłodszych fanów wodnej rozrywki – Aquaparku. Wszyscy chętni będą mogli brać udział w ubieraniu wielkiej termalnej choinki, która stanie w holu głównym Kompleksu. Ozdoby na świąteczne drzewko będą tworzyć dzieci pod czujnym okiem maskotki Term Maltańskich hipopotama TIM-a.

W Aquaparku na wszystkich czeka moc atrakcji. Każdy zainteresowany będzie mógł napisać list do Świętego Mikołaja. W Kompleksie będzie ustawiona wielka skrzynka pocztowa do której będzie można wrzucić listę swoich świątecznych życzeń.

Ciekawą propozycją będzie ogromny warsztat – Fabryka zabawek Świętego Mikołaja w Aquaparku. Wszyscy mali goście tworzyć będą wymarzone zabawki z pomocą Śnieżynek.  To tutaj będzie można również uzyskać dyplom grzecznego dziecka. Nie zabraknie świątecznych tańców, zabaw i konkursów. Wszystkie dzieci z pewnością ucieszą się z darmowej, kolorowej waty cukrowej.

Mikołajki rozpoczną się w piątek o godzinie 14 i potrwają do godziny 19. W sobotę i w niedzielę ekipa Świętego Mikołaja będzie obecna w Aquaparku w godzinach od 11 do 19. Zapraszamy wszystkich do udziału we wspaniałej zabawie.