Mikrotermalscy w Termach Maltańskich

Mikrotermalscy w największym Aquaparku w Polsce!

Masz czasem wrażenie, że zostawiłeś coś w konkretnym miejscu a po chwili znajdujesz to zupełnie gdzie indziej? Albo np. jesteś pewien, że z lustrem przed chwilą wszystko było w porządku a kiedy spoglądasz na nie po kilku sekundach jest przekrzywione? A może miałeś kiedyś niewytłumaczalne poczucie, że ktoś ułatwia Tobie pracę podsuwając niezbędne przedmioty na biurko?

Pod koniec sezonu wakacyjnego pracownicy Term Maltańskich zaczęli zgłaszać dziwne przypadki tego typu sytuacji… Początkowo myśleliśmy, że najmłodsi bywalcy Aquaparku robią nam psikusy ale kiedy sytuacje te zaczęły się powtarzać w strefie Świata Saun i Basenów Sportowych – teoria upadła…

Z początkiem września zaczęły do nas napływać maile a w nich zdjęcia – zagadki. Na nich – sympatycznie wyglądająca rodzina w akcji, ukryta w różnych zakamarkach naszych term. Zdjęcia podpisane były zawsze jednym, typ samym zadaniem „Znajdź nas – Mikrotermalscy”

Teraz Twoja  kolej!!!

Zgadnij w jakim miejscu grasują Mikrotermalscy dziś? Pomóż nam ustalić ich dokładną lokalizację a my wynagrodzimy Cię podwójną wejściówką do Aquaparku i zestawem termalnych gadżetów.

Tropimy ich w każdy czwartek, kto pierwszy – ten wygrywa!

Pierwsze zdjęcie o godz. 9:00, podpowiedź o 12:00, rozwiązanie o 15:00.

Odpowiedź zamieść w komentarzu pod zdjęciem maksymalnie do godziny 14:59

Zwycięża osoba, która pierwsza precyzyjnie określi miejsce ich pobytu np. grzbiet wieloryba w basenie z falą w strefie Aquaparku.

Zanim zaczniemy – poznaj cały klan Mikrotermalskich.

REGULAMIN KONKURSU