Mistrzowska Noc Saunowa 20 lipca

W piątek 20 lipca w Świecie Saun prawdziwa sensacja!

Noc saunowa z udziałem gości specjalnych: Kasi Klajn i Łukasza Dłużniewskiego!

To najbardziej utytułowani polscy Saunamistrzowie ostatnich lat. Kasia jest Wicemistrzynią Świata z roku 2017, Łukasz w maju 2018 zdobył tytuł Mistrza Polski  a w duecie zdobyli srebro podczas tegorocznych Mistrzostw Polski!

Seanse parowe w ich wykonaniu to nie tylko uczta dla ciała ale też i ducha. Oboje, poza niekwestiowanymi umiejętnościami technicznymi, w saunie nie szczędzą swojego talentu aktorskiego. Ich seanse to prawdziwe show, istny popis umiejętności i uczta dla zmysłów. Podczas Mistrzowskiej Nocy Saunowej nasi goście zaprezentują zwycięskie seanse, którymi zdobyli ostatnie tytuły m.in. Alter Ego, Janko Muzykant czy Eva – drzewo życia”. Nie możemy się też doczekać seansu o 23:00 Free Style Battle. Ten pojedynek na ręczniki, który zakończy noc saunową – z pewnością dostarczy wielu emocji i mistrzowsko rozgrzeje uczestników pokazu.

Tej nocy zobaczymy także naszych reprezentantów, którzy na Mistrzostwach Polski jako drużyna zdobyli nagrodę specjalną Polskiego Towarzystwa Saunowego. Na wyróżniony seans Bękarty sauny w wykonaniu Stasia, Piotra i Marcina zapraszamy o 21:00. Na Mistrzowskiej nocy nie może oczywiście zabraknąć seansu Marsjan, którym Marcin Ciesielski wywalczył udział w barażach na Mistrzostwach Świata w Belgii!

To będzie naprawdę gorąca lipcowa noc.

Na to wydarzenie obowiązują specjalne bilety, które w cenie 99 zł dostępne są już dziś w recepcji Kompleksu oraz w sieci na biletomat.pl. Liczba miejsc w saunie Panorama jest ograniczona, zakup biletu gwarantuje uczestnictwo we wszystkich seansach pokazowych tej nocy:

18:00 EVA – drzewo życia (Kasia)

19:00 MARSJANIN (Marcin)

20:00 ALTER EGO (Łukasz i Kasia)

21:00 BĘKARTY SAUNY (Piotr, Stasiu, Marcin)

22:00 JANKO MUZYKANT (Łukasz)

23:00 FREESTYLE BATTLE (Kasia i Łukasz)

Już dziś rezerwujcie sobie czas!

Zapraszamy