#
Podaruj bliskiej Ci osobie kartę podarunkową i skorzystaj z bogatej oferty Term Maltańskich

Moc atrakcji w okresie świąteczno-noworocznym

Okres między Świętami Bożego Narodzenia a Nowym Rokiem to czas odpoczynku i relaksu, szczególnie dla dzieci, które odpoczywają od obowiązków szkolnych. Termy Maltańskie w tym okresie przygotowały dodatkowe atrakcje, które pozwolą na jeszcze bardziej urozmaiconą zabawę w największym Aquaparku w Polsce.

Przez 5 dni w okresie od 26 do 30 grudnia odbywać się będą dodatkowe animacje oraz atrakcje. Na teren Aquaparku wrócą uwielbiane przez dzieci kule wodne, które cieszyły się ogromną popularnością w tym roku. Dzieci i dorośli przebywający w Aquaparku będą mogli skorzystać z nowych, dodatkowych atrakcji. W wodzie będą odbywać się dodatkowe animacje doskonale znane w letniego programu Aktywne Lato. W specjalnie utworzonej strefie kreatywnej, na wszystkich chętnych będą czekać m.in. interesujące puzzle z których będzie można stworzyć bajkowe budowle. Przez cały dzień będą odbywać się konkursy dla dzieci i dorosłych z nagrodami, a dodatkowo 26 i 27 grudnia odbędą się pokazy tańca.

Wszystkie atrakcje są w ramach biletu wstępu do Aquaparku. Zapraszamy w okresie świąteczno-noworocznym do Term Maltańskich.