#
Podaruj bliskiej Ci osobie kartę podarunkową i skorzystaj z bogatej oferty Term Maltańskich

Mundialowa Noc Saunowa

15 czerwca zapraszamy na wyjątkową noc saunową!

W piątek 15 czerwca zespół Świata Saun zaprasza do relaksu i zabawy w piłkarskim klimacie. „Mundialowa Noc Saunowa” wpisywać się będzie w klimat Mistrzostw Świata w piłce nożnej, które odbędą się na przełomie czerwca i lipca w Rosji.  Nasi saunamistrzowie zabiorą wszystkich w podróż po najważniejszych imprezach piłkarskich. Uczestnicy zobaczą w akcji Orły Górskiego oraz będą mogli podziwiać sztuczki Maradony, wraz z legendarną „Ręką Boga”. W programie nocy będzie także przegląd po kontynentach na których odbywały się Mundiale.

Noc saunową rozpocznie seans o godzinie 18:00. Ostatni seans odbędzie się o 23:00. Strefa Świata Saun będzie dostępna aż do północy dla wszystkich gości strefy.

Aby uczestniczyć w seansach w ramach nocy saunowej należy kupić specjalny bilet w cenie 99 zł, który umożliwi wstęp na wszystkie pokazy. W ramach biletu można skorzystać z aż 13-godzinnego pobytu w Świecie Saun oraz w pozostałych strefach Term Maltańskich (Aquapark i Baseny Sportowe). Każdy z gości otrzyma powitalne piwo (do wyboru także w wersji bezalkoholowej). Wszystkie seanse pokazowe odbędą się w saunie zewnętrznej Panorama. Bilety można zakupić w recepcji Term Maltańskich oraz na stronie Biletomat.pl. Liczba miejsc ograniczona.

Zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie. Emocje i gorąca atmosfera gwarantowane. Kibicujcie razem z nami.