Najdłuższa majówka w Termach Maltańskich

1 maja zostanie otwarta plaża zewnętrzna Term Maltańskich. Największy Aquapark w Polsce przygotował cykl imprez, które będą odbywać się przez cały miesiąc.

Na ten moment czeka wielu amatorów wodnej rozrywki i relaksu. 1 maja zostanie otwarta plaża zewnętrzna Term Maltańskich wraz ze zjeżdżalniami zewnętrznymi, które cieszą się dużą popularnością wśród poznaniaków. Z tej okazji Kompleks zaplanował cykl imprez weekendowych, które będą odbywać się na basenach zewnętrznych oraz terenach sąsiadujących. W każdym tygodniu będzie odbywać się impreza tematyczna. W sobotę i w niedzielę dodatkowe atrakcje i animacje będą odbywać się od godziny 11 do 19.

1 maja z okazji otwarcia plaży zewnętrznej Termy Maltańskie zabiorą odwiedzających do hawajskiego świata. Na terenie Kompleksu pojawią się hawajskie dekoracje a do zabawy będą zachęcać animatorzy ubrani w tradycyjne stroje. Klienci będą mogli poznać podstawy tańca hula, a w programie nie zabraknie cieszącego się ogromnym zainteresowaniem Aqua Aerobiku. Dla najmłodszych przygotowano gry i zabawy a to wszystko w cenie biletu do Aquaparku.

Kolejne tygodnie będą przynosić następne niespodzianki. 9 i 10 maja królować będzie impreza basenowa w stylu amerykańskim. Tydzień później na terenie plaży zewnętrznej odbędzie się Święto sportu, w którym połączymy taniec i sport w wodzie i na lądzie. 23 maja zapraszamy na wielki piknik rodzinny w którym przygotowano specjalny program dla rodzin z dziećmi. Nie zabraknie clowna i ulubionej przez najmłodszych waty cukrowej. Najdłuższą majówkę w mieście zakończą TERMOnalia, które będzie imprezą dla studentów.

Termy Maltańskie będą otwarte przez cały długi weekend majowy. Od 1 maja do końca września obowiązywać będzie cennik letni. Serdecznie zapraszamy do Term Maltańskich.