Nietypowy spacer po Termach Maltańskich

Do tej pory Termy Maltańskie oferowały zwiedzanie poszczególnych stref Kompleksu. W ostatni tydzień kwietnia będzie można sprawdzić jak ten obiekt funkcjonuje od środka. Spacer „Po drugiej stronie Term” będzie nie lada gratką dla fanów największego Aquaparku w Polsce.

W ostatni weekend kwietnia Termy Maltańskie zapraszają na nietypowy spacer. Nie będzie to powtórka ze zwiedzania Aquaparku, Basenów Sportowych, Świata Saun czy SPA 1306, ale możliwość obejrzenia miejsc zazwyczaj niedostępnych, m.in. basenowych podziemi czy dachu Kompleksu.

Ciekawych, ciekawskich i zainteresowanych Termy zapraszają 26 i 27 kwietnia br. o godz. 10.00, 12.00 lub 14.00. W programie spaceru „Po drugiej stronie Term” są podziemia hali Basenów Sportowych, spojrzenie na Aquapark z dachu Kompleksu, węzeł ciepła, ciąg filtrów i wentylatornia. Dodatkową ciekawostką będzie również krótki instruktaż, jak działają poszczególne elementy obiektu.

Udział w spacerze jest bezpłatny, jednakże – ze względów organizacyjnych – ilość miejsc jest ograniczona do 25 osób w każdej grupie. Obowiązują więc wcześniejsze zapisy i decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia będą przyjmowane od 7 kwietnia br. jedynie mailowo na adres spacer@termymaltanskie.com.pl .W przypadku wyczerpania puli miejsc – zapisy zostaną zakończone, a informacja o tym zostanie podana na stronie internetowej.

W temacie maila-zgłoszenia należy podać wybrany termin spaceru, tj:
26.04.2014r. godz. 10.00 lub 12.00 lub 14.00
27.04.2014r. godz. 10.00 lub 12.00 lub 14.00
a w treści maila: imię, nazwisko oraz  PESEL.

W jednym mailu można zgłosić tylko jedną osobę – maile zawierające kilka zgłoszeń nie będą brane pod uwagę. W przypadku przesłania kilku maili przez tę samą osobę i/lub zgłoszenia na kilka terminów spaceru w jednym mailu, pod uwagę brany będzie tylko pierwszy ze zgłoszonych terminów (decyduje data/godzina otrzymania maila).

Dane osobowe osób zgłaszających chęć uczestnictwa przetwarzane będą wyłącznie w celach związanych z organizacją wydarzenia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne i jednocześnie niezbędne do zgłoszenia. Po realizacji wydarzenia – ulegną zniszczeniu.