Niezwykły weekend pomocy w Termach Maltańskich 

19 i 20 listopada będziemy świadkami wielkiej akcji charytatywnej w Termach Maltańskich. W tych dniach największy Aquapark w Polsce przekaże 4 złote na rzecz fundacji Drużyny Szpiku z każdego zakupionego biletu. Tej niezwykłej akcji będą towarzyszyć liczne dodatkowe atrakcje.

To będzie wyjątkowy weekend w Termach Maltańskich. Do akcji wkroczy bowiem Termalna Drużyna Pomocy. W poznańskim Aquaparku zostanie przeprowadzona akcja charytatywna mająca na celu zbiórkę pieniędzy, które zasilą fundację Drużyny Szpiku. Każdy, kto odwiedzi Kompleks w dniach 19 i 20 listopada i zakupi dowolny bilet wspomoże tą inicjatywę. Termy Maltańskie przekażą bowiem 4 złote z każdego biletu Drużynie Szpiku. To wyjątkowa akcja, która jeszcze bardziej zacieśnia współpracę poznańskich Term z niesamowitą fundacją, na której czele stoi Dorota Raczkiewicz.

Podczas listopadowego weekendu pracownicy Term Maltańskich będą ubrani w charakterystyczne koszulki Drużyny Szpiku, a w Aquaparku fundacja przeprowadzi liczne dodatkowe atrakcje dla klientów. W sobotę odbędą się pokazy pierwszej pomocy oraz tańca brzucha. Klienci Aquaparku będą mogli spotkać się ze złotym medalistą Igrzysk Olimpijskich i Mistrzostw Świata Szymonem Ziółkowskim a na najmłodszych będzie czekać wata cukrowa. W niedzielę obejrzymy pokazy i lekcje kick boxingu, zumby oraz tańca nowoczesnego. Wszyscy chętni będą mogli zrobić sobie także pamiątkowe zdjęcie z Aquaparku w Foto-Budce. Atrakcje w sobotę potrwają od 12 do 18 a w niedzielę od 10 do 18.

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji charytatywnej. W weekend będzie można połączyć relaks czy aktywność w wodzie z pomocą potrzebującym. Zachęcamy do dołączenia do Termalnej Drużyny Pomocy. Razem osiągniemy więcej.