Noc Saunowa 14 czerwca

W piątek 14 czerwca zapraszamy na kolejną noc saunową „W krzywym zwierciadle”.

Sauna Panorama stanie się areną występów saunamistrzów i saunamistrzyń z Term Maltańskich, którzy do tej pory nie brali udziału w zawodach saunamistrzów. Dla kilku z nich będzie to oficjalny debiut podczas nocy saunowej. Saunamistrzowie będą mieli za zadanie jak najlepiej odwzorować pierwowzór lub sparodiować autorski występ. Saunamistrzowie, którzy brali udział w mistrzostwach będą prowadzić seanse parowe w saunie event.

Seanse w formie show okraszone będą muzyką, charakteryzacją saunamistrzów i prowadzone będą według scenariusza. Noc saunowa „W krzywym zwierciadle” to połączenie intensywnych seansów parowych z popisami aktorskimi prowadzących i świetną zabawą uczestników. Tego dnia w Saunie Panorama nie obowiązuje strefa ciszy!

Aby uczestniczyć w seansach w ramach nocy saunowej wystarczy zakupić bilet do Strefy Żółtej w kasie Kompleksu lub na Biletomat.pl. Liczba miejsc w Saunie Panorama jest ograniczona, dlatego sugerujemy punktualne przybycie na seanse.

Pierwsze show rozpoczyna się o godzinie 18:00, ostatnie rozpoczyna się o 23:00. Tego dnia Świat Saun czynny jest dla wszystkich gości do północy. Zapraszamy.

Harmonogram seansów:

18:00 BRAT MARSJANINA – Jacek Ciesielski
19:00 PANI SHOEMAKER – Iwona Kochman
20:00 NIETRWAŁOŚĆ PAMIĘCI – Gustaw Sielicki
21:00 BĘKARTKI SAUNY – Magdalena Dopieralska, Marta Kaczmarek, Daria Jankowska
22:00 TO NIE JA – TONYA – Rafał Ziąbka
23:00 DYBUK – MIŁOŚĆ NIE WYBIERA – Paulina Baranowska, Michał Piotrowicz