Noc Saunowa „Belfer i uczeń”

W piątek 21 września zapraszamy na kolejną noc saunową. Zainspirowani początkiem roku szkolnego nasi saunamistrzowie stworzyli tematyczne seanse o dzieleniu się wiedzą i osiąganiu spektakularnych rezultatów.

Tematem przewodnim nocy będą „Belfer i uczeń”. Sauna Panorama stanie się areną występów saunamistrzów i saunamistrzyń, którzy wcielą się w charakterystyczne role mentorów, nauczycieli oraz ich słynnych uczniów, którzy chcą osiągnąć mistrzostwo w różnorodnych dziedzinach. Nie zabraknie bohaterów książkowych („Mistrz i Małgorzata”), komediowych („Zakonnica w przebraniu”), jak również bohaterów filmowych hitów wszechczasów („Gwiezdne wojny”)

Seanse w formie show okraszone będą muzyką, charakteryzacją saunamistrzów i prowadzone będą według scenariusza. Noc saunowa to połączenie intensywnych seansów parowych z popisami aktorskimi prowadzących i świetną zabawą uczestników. Tego dnia w Saunie Panorama nie obowiązuje strefa ciszy!

Aby uczestniczyć w seansach w ramach nocy saunowej wystarczy zakupić specjalny bilet w cenie 99 zł, który upoważnia do całodziennego pobytu w Strefie Żółtej oraz daje gwarancję wstępu na wszystkich 7 seansów pokazowych.   Bilety dostępne są już dziś w kasie Kompleksu i na Biletomat.pl. Na każdego uczestnika nocy saunowej czekać będzie powitalne piwo ( alkoholowe lub bezalkoholowe). Liczba miejsc w Saunie Panorama jest ograniczona, dlatego sugerujemy punktualne przybycie na seanse.