#
Podaruj bliskiej Ci osobie kartę podarunkową i skorzystaj z bogatej oferty Term Maltańskich

Noc Saunowa „Hokus Pokus”

W piątek 23 listopada zapraszamy na kolejną noc saunową „Hokus Pokus”. Tym razem będziemy się bawić w klimacie czarów i zaklęć.

Sauna Panorama stanie się areną występów saunamistrzów i saunamistrzyń, którzy wcielą się w role bohaterów książek i filmów Fantasy. Goście na własnej skórze przekonają się jak czaruje Harry Potter czy Gandalf. Będzie można także posłuchać opowieści z Narnii oraz przejść labirynt F(s)auna.

Seanse w formie show okraszone będą muzyką, charakteryzacją saunamistrzów i prowadzone będą według scenariusza. Noc saunowa „Hokus Pokus” to połączenie intensywnych seansów parowych z popisami aktorskimi prowadzących i świetną zabawą uczestników. Tego dnia w Saunie Panorama nie obowiązuje strefa ciszy!

Aby uczestniczyć w seansach w ramach nocy saunowej wystarczy zakupić bilet do Strefy Żółtej w kasie Kompleksu lub na Biletomat.pl. Liczba miejsc w Saunie Panorama jest ograniczona, dlatego sugerujemy punktualne przybycie na seanse.

Pierwsze show rozpoczyna się o godzinie 18:00, ostatnie rozpoczyna się o 23:00. Tego dnia Świat Saun czynny jest dla wszystkich gości do północy. Zapraszamy.