Noc Saunowa „Najlepsze z najlepszych” 28.12

Drodzy Saunowicze! Tradycyjnie w grudniu zapraszamy Was na wydarzenie w Świecie Saun „Najlepsze z najlepszych”. To noc saunowa, podczas której zaprezentujemy najbardziej spektakularne seanse parowe spośród tegorocznych eventów wybrane przez Was w głosowaniu. Wasze typy możecie przekazywać w ankiecie prowadzonej co 3 dni na profilu Term Maltańskich na Facebooku.

Noc saunowa odbędzie się w piątek 28 grudnia. To doskonała okazja, żeby spalić kalorie złapane podczas Świąt Bożego Narodzenia a jednocześnie poczuć imprezowy klimat przed zabawą Sylwestrową. Nasi saunamistrzowie zapewnią jak zwykle niebanalne stroje, znakomitą charakteryzację oraz seanse znane i lubiane przez saunowiczów. Będzie to swoisty spacer po najlepszych momentach upływającego roku w Świecie Saun.

Pierwszy seans w Saunie Panorama startuje o 18:00, ostatni rozpocznie się o 23:00 i będzie to seans niespodzianka połączony z konkursem w którym będą mogli wykazać się nasi stali bywalcy. Bilety na to wydarzenie dostępne są w przedsprzedaży. W cenie 99 zł gwarantujemy miejsce na wszystkich seansach w Saunie Panorama, powitalne piwo (także w wersji bezalkoholowej) i dostęp do wszystkich atrakcji strefy żółtej w godzinach 11:00-24:00.