#
Podaruj bliskiej Ci osobie kartę podarunkową i skorzystaj z bogatej oferty Term Maltańskich

Noc Saunowa „Serialowy zawrót głowy”

27 stycznia zapraszamy na pierwszą tegoroczną noc saunową!

W nocy z soboty na niedzielę zespół Świata Saun zaprasza do relaksu i zabawy w telewizyjnym klimacie. „Serialowy zawrót głowy” będzie doskonałym rozpoczęciem cyklu imprez saunowych w 2018 roku. Nasi saunamistrzowie zabiorą wszystkich w klimat znanych i popularnych seriali polskich i zagranicznych. Uczestnicy doświadczą pełnej intryg gry o tron, spotkają Wikingów i poczują prawdziwy żar tropików. Nie zabraknie również wstawek z polskich seriali komediowych. W programie znajdą się wyjątkowe choreografie mistrzów ceremonii i naturalne aromaty z całego świata.

Noc saunową rozpocznie seans o godzinie 19:00. Ostatni seans odbędzie się o północy.  Strefa Świata Saun do dyspozycji Państwa będzie aż do godziny 1:00 nad ranem.

Aby uczestniczyć w pokazach w ramach nocy saunowej należy kupić specjalny bilet w cenie 99 zł. W ramach biletu można skorzystać z aż 14-godzinnego pobytu w Świecie Saun oraz w pozostałych strefach Term Maltańskich (Aquapark i Baseny Sportowe). Każdy z gości otrzyma powitalne piwo (do wyboru także w wersji bezalkoholowej). Wszystkie seanse pokazowe odbędą się w saunie zewnętrznej Panorama. 

Zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie. Emocje i gorąca atmosfera gwarantowane.