Noc saunowa „Wakacyjne podróże”

W piątek 24 sierpnia zapraszamy na kolejną noc saunową. Tym razem będziemy się bawić w klimacie wakacyjnych destynacji.


Tematem przewodnim nocy będą „Wakacyjne podróże”. Sauna Panorama stanie się areną występów saunamistrzów i saunamistrzyń, którzy wcielą się w charakterystyczna dla danego kraju role. Goście na własnej skórze przekonają się jak wygląda włoska robota oraz doświadczą hiszpańskiej siesty. Nie zabraknie wyprawy do Ameryki oraz swojskich klimatów z Januszem i Grażynką w roli głównej.

Seanse w formie show okraszone będą muzyką, charakteryzacją saunamistrzów i prowadzone będą według scenariusza. Noc saunowa to połączenie intensywnych seansów parowych z popisami aktorskimi prowadzących i świetną zabawą uczestników. Tego dnia w Saunie Panorama nie obowiązuje strefa ciszy!

 

Aby uczestniczyć w seansach w ramach nocy saunowej wystarczy zakupić bilet do Strefy Żółtej w kasie Kompleksu lub na Biletomat.pl. Liczba miejsc w Saunie Panorama jest ograniczona, dlatego sugerujemy punktualne przybycie na seanse.

 

Pierwsze show rozpoczyna się o godzinie 18:00, ostatnie rozpoczyna się o 23:00. Tego dnia Świat Saun czynny jest dla wszystkich gości do północy. Zapraszamy.