#
Podaruj bliskiej Ci osobie kartę podarunkową i skorzystaj z bogatej oferty Term Maltańskich

Nowości i promocje Term Maltańskich z okazji otwarcia plaży zewnętrznej

29 kwietnia największy Aquapark w Polsce otwiera plaże zewnętrzną. W Kompleksie pojawią się także nowe atrakcje. Przez cały miesiąc obowiązywać będzie też promocja wydłużająca bilet 3-godzinny do 6 godzin.

Długi weekend majowy to czas otwarcia sezonu letniego w Termach Maltańskich. Ulubione zjeżdżalnie zewnętrzne, baseny zewnętrzne oraz szeroka plaża będą dostępne dla amatorów wodnej rozrywki od 29 kwietnia aż do końca września. W tym roku nie zabraknie również dodatkowych atrakcji i nowości. Na plaży zewnętrznej rozpocznie działanie Wodny Plac Zabaw. To doskonałe miejsce przeznaczone w dużej mierze dla najmłodszych. Będzie tam można skorzystać z armatek i kurtyn wodnych, wiaderek przelewowych oraz mini fontanny umieszczonych na antypoślizgowej powierzchni bezpiecznej dla maluchów. Niewątpliwie na terenie plaży zewnętrznej brakowało miejsca dla najmłodszych. Teraz całe rodziny będą mogły spędzać czas na wolnej przestrzeni plaży zewnętrznej.

Już od 29 kwietnia powróci popularny Wodny Tor Przeszkód. W ubiegłym roku basen z tą atrakcją był oblegany przez młodzież i nie tylko. Aquapark wsłuchując się w głos swoich fanów postanowił ponownie umiejscowić atrakcję na terenie plaży zewnętrznej. Wodny Tor Przeszkód będzie dostępny do końca sezonu letniego.

W okazji otwarcia plaży zewnętrznej Termy Maltańskie przygotowały specjalną promocję, która będzie obowiązywała do końca czerwca. Każda osoba, która zakupi bilet 3-godzinny do Aquaparku będzie mogła skorzystać z aż 6-godzinnnego pobytu w tej strefie. Promocja będzie obowiązywać codziennie i dotyczy ona zarówno biletów normalnych jak i ulgowych.

W kolejnych tygodniach planowane są kolejne atrakcje i nowości w największym Aquaparku w Polsce. Serdecznie zapraszamy do Term Maltańskich.