Oferta dla seniorów

Kompleks Termy Maltańskie posiada szeroką ofertę skierowaną również do grupy osób dojrzałych, które w parkach wodnych szukają czegoś więcej niż komfortowe tory pływackie czy zajęcia Aqua-gimnastyki lub Aqua-aerobiku.

Woda geotermalna, naturalne dobrodziejstwo, stwarza możliwości korzystania nie tylko z profilaktycznych i leczniczych walorów kąpieli w basenach solankowych, hydroterapii za pomocą dostępnych kurtyn wodnych, wirów i biczy, ale także z tężni solankowej w Świecie Saun czy zabiegów balneologicznych w strefie SPA 1306.

Proponujemy specjalną ofertę dla osób po 55 roku życia (na podstawie dowodu tożsamości).

W Aquaparku oraz Basenach Sportowych, od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-12:00 obowiązuje promocja, w której czas Państwa pobytu w każdym z biletów został wydłużony o 30 minut bez dodatkowych opłat. Cennik biletów w ramach specjalnej oferty:

Aquapark

– bilet 1,5-godzinny (90 minut) – 12 złotych
– bilet 2,5-godzinny (150 minut) – 22 złote
– bilet 3,5-godzinny (210 minut) – 25 złotych
– karnet 10 wejść 90-minutowych ważny 3 miesiące – 99 złotych (karnet ten obowiązuje w dni powszednie, od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 12.00)

Baseny Sportowe

– bilet 1,5-godzinny (90 minut) – 8 złotych
– bilet 2,5-godzinny (150 minut) – 12 złotych
– karnet 10 wejść 90-minutowych ważny 3 miesiące – 65 złotych (karnet ten obowiązuje w dni powszednie, od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 12.00)

Proponujemy także zajęcia grupowe dedykowane osobom dojrzałym:
http://www.fregata.com.pl/

Termy Maltańskie zapraszają Państwa na organizowane wycieczki po Termach Maltańskich, podczas których przybliżymy wszystkie strefy Kompleksu. Podczas godzinnego spaceru opowiemy o Basenach Sportowych, Aquaparku z geotermalną solanką, Świecie Saun oraz SPA 1306, podkreślając nie tylko ich zalety rekreacyjne, ale i prozdrowotne, profilaktyczne i rehabilitacyjne.

Zainteresowane grupy (od 10 do 30 osób) prosimy o przesłanie zgłoszenia (email: Karolina.ossowska@termymaltanskie.com.pl, tel: 61 222 61 16 ) w celu ustalenia dogodnego terminu. Liczymy na Państwa obecność, chętnie odpowiemy na każde pytanie. Zależy nam abyście Państwo czuli się w Termach Maltańskich jak u siebie, w pełni korzystając z ich oferty.

Serdecznie zapraszamy do Term Maltańskich.