#
Podaruj bliskiej Ci osobie kartę podarunkową i skorzystaj z bogatej oferty Term Maltańskich

Ogród różnorodności w Termach Maltańskich

Niesamowite zdjęcia i szeroka gama barw i kolorów. To wszystko można znaleźć na wystawie „Ogród różnorodności” organizowanej z okazji 90-lecia Ogrodu Botanicznego w Termach Maltańskich.

Jubileusz 90-lecia otwarcia Ogrodu Botanicznego obchodzony 13 września 2015 roku stał się okazją do wspomnień i podsumowań. Okolicznościowa wystawa fotograficzna „Ogród różnorodności” jest poświęcona jego historii i współczesności. Znakomite fotografie uzupełnione zwięzłym tekstem przedstawiają obrazy Ogrodu z lat dwudziestych i trzydziestych ubiegłego wieku, dokumentują zmiany, jakie zaszły na przestrzeni lat oraz prezentują jego obecny wizerunek: różnorodność funkcji i zadań, rozmaitość kolekcji i efekt wieloletniego wkładu pracy kilku pokoleń pracujących w nim ludzi. Wystawa jest równocześnie zaproszeniem do odwiedzania pięknego, uniwersyteckiego Ogrodu i korzystania z szerokiego wachlarza propozycji oferowanych dla mieszkańców miasta i odwiedzających Poznań turystów.

Wystawa znajduje się w holu basenów sportowych mieszczących się na pierwszym piętrze Kompleksu. Będzie ona dostępna dla zwiedzających do końca marca. Wstęp na wystawę jest wolny. Serdecznie zapraszamy do podziwiania tych niesamowitych fotografii.