Open Sauna Night

W sobotę 30 września w Termach Maltańskich odbędzie się kolejna edycja Open Sauna Night. To wyjątkowy wieczór, który promuje kulturę saunowania.

To największa impreza obejmująca całą  Europę. W tym samym czasie najważniejsze obiekty saunowe organizują wydarzenie, podczas którego prowadzone są wyjątkowe seanse parowe w duchu poprawnego saunowania.

Podczas seansów parowych nasi saunamistrzowie, wykorzystując swoją doskonałą technikę rozprowadzają po całej saunie gorącą parę.  Dzięki ich umiejętnościom oraz użyciu naturalnych olejków aromatycznych pobyt w saunie staje się solidną dawką zdrowia i relaksu. Celem Open Sauna Night jest promocja kultury saunowania i oczywiście świetna zabawa. W tym wydarzeniu biorą udział tylko i wyłącznie najlepsze ośrodki saunowe. Na tej liście nie mogło zabraknąć Term Maltańskich. W sobotę 30 września od godziny 17:00 zapraszamy na wyjątkowe pokazy w niecodziennej oprawie. Nasi saunamistrzowie urozmaicą seanse parowe o niebanalne stroje, doskonałą muzykę oraz naturalne aromaty. Nie zabraknie nowych choreografii przygotowanych specjalnie na Open Sauna Night. Aby wziąć udział w tym niezwykłym wieczorze wystarczy zakupić bilet do strefy żółtej Term Maltańskich w dniu wydarzenia lub na stronie biletomat.pl. Ostatni seans parowy odbędzie się o godzinie 22:00. Serdecznie zapraszamy.