Piknik w Termach Maltańskich główną atrakcją weekendu

18 września Termy Maltańskie i Drużyna Szpiku połączą siły w ramach pikniku, który odbędzie się na plaży zewnętrznej największego Aquaparku w Polsce. Nie zabraknie interesujących pokazów i licznych atrakcji dla amatorów wodnej rozrywki.

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się piknik edukacyjny organizowany przez Drużynę Szpiku w Termach Maltańskich. Ma on za zadanie połączyć przyjemne z pożytecznym i pokazać, że doskonałym sposobem na naukę jest zabawa. Poza akcją edukacyjną prowadzoną przez wolontariuszy Drużyny Szpiku odbędą się liczne dodatkowe atrakcje. W programie będzie można zobaczyć pokazy aikido i zumby oraz zagrać w grę miejską na terenie plaży zewnętrznej. Najmłodszych ucieszy możliwość wzięcia udziału w treningu piłkarskim pod okiem wykwalifikowanej kadry. Nie zabraknie również maskotki sierżanta Pyrka, który stawi się w Aquaparku razem z policjantami. Dla dzieci przygotowane zostaną ogromne bańki mydlane, a dla łasuchów będzie stoisko ze smakołykami przygotowanymi przez wolontariuszy Drużyny Szpiku.

Piknik odbędzie się w niedzielę w godzinach od 12 do 15. Wstęp na piknik jest w ramach biletu wstępu do strefy zielonej Term Maltańskich. Serdecznie zapraszamy.